Řadit podle: názvu | data | oblíbenosti

Software


Jak přejmenovat najednou více souborů

Jak přejmenovat najednou více souborů - ReNamer

Potřebujeme-li přejmenovat mnoho souborů, tak označovat jeden po druhém myší nebo klávesnici (F2), odstranit starý název a zadávat nový, je velmi zdlouhavé. Tuto rutinní činnost lze naštěstí zautomatizovat. Hromadné přejmenování je s omezenými možnostmi možné provést i ...


MiniTool Partition Wizard – správa oddílů disků

MiniTool Partition Wizard – správa oddílů disků

MiniTool Partition Wizard je propracovaný správce pro práci s disky a jejich jednotlivými oddíly (partition). Základní verze: Free Edition, je k dispozici zdarma. Na rozdíl od jiných diskových/oddílových manažerů, nabízí i pokročilejší nástroje pro správu disků.


Jak stáhnout, nainstalovat a používat TeamSpeak

Jak stáhnout, nainstalovat a používat TeamSpeak

Jestliže si chce hráč opravdu užít multiplayer s ostatními hráči přes internet (Tunngle), tak je potřeba využit nějakou hlasovou komunikační aplikaci. Možnost neustále hlasové komunikace s Vašimi spoluhráči je oproti vypisování informací na klávesnici nezměrně pohodlnější a hlavně rychlejší.


Nejlepší hry s lokálním multiplayerem - Couch party (PC)

Nejlepší hry s lokálním multiplayerem - Couch party (PC)

Takzvaný gauč multiplayer představuje hraní her více hráčů pouze na jednom zařízení (herní konzoli, stolním počítači nebo i notebooku), které je většinou připojené k televizoru. Některé hry (Trials Evolution) umožnují ovládat hru dvěma hráčům na jedné klávesnici, ale vhodnější jsou gamepady.


Jak zachránit smazané nebo nedostupné soubory - obnova da

Jak zachránit smazané nebo nedostupné soubory - obnova dat

Častým důvodem nedostupnosti k datům je narušení souborového systému nebo tabulky oddílů disku (například připojením externího disku k TV). Nebo také omylem smazané/zformátované data. Jednoduše řečeno, data jsou na disku stále přítomna, avšak operační systém je už nevidí.


jak_se_naucit_programovat

Jak se naučit programovat - COLOBOT

Pokud koketujete s myšlenkou zkusit programování, tak výborný nástroj, jak nahlédnou a seznámit se s touto problematikou, je výuková hra COLOBOT. Programovací jazyk, použitý k řízení robotů v této výukové hře, je podobný Javě nebo C++.


Tunngle - LAN síť přes internet

Tunngle - LAN síť přes internet

Tunngle je program od herní komunity pro hráče umožňující hraní počítačových her přes internet bez VEŘEJNÉ IP ADRESY v režimu MULTIPLAYER – LAN GAME. Je zdarma a dokonce v češtině.


DAEMON Tools - emulování virtuálních CD a DVD mechanik

DAEMON Tools - emulování virtuálních CD a DVD mechanik

Hledáte-li jednoduchý, avšak i přesto výkonný nástroj pro práci s image soubory, můžete s tím přestat, DAEMON Tools je přesně to co hledáte. S jeho pomocí můžete pouhými několika kliky myší přiřadit image a spustit tak hru bez nutnosti použití originálního cd.


CCleaner - vyčistěte si svoje PC

CCleaner - vyčistěte si svoje PC

Každodenní využívání počítače naděla v systému obrovský nepořádek. Existuje mnoho programů, které vám pomohou. CCleaner patří k těm nejlepším. Jak na něj?


Jak stahovat

Jak stahovat

Pokud jste například poškodili své originální CD/DVD/BD s hrou, programem nebo filmem a žádnou zálohu nemáte vytvořenou, je technicky možné ztracený obsah stáhnout z neoficiálních zdrojů prostřednictvím internetu.

Reklama


FreeRapid Downloader - pohodlné stahování souborů bez čekání

FreeRapid Downloader - pohodlné stahování souborů bez čekání

FreeRapid Downloader je užitečný nástroj pro pohodlné stahování souborů bez čekání z oblíbeného serveru Rapidshare a jiných podobných serverů. Uživatel zadá pouze odkazy na požadované soubory a FreeRapid Downloader zařídí vše ostatní zcela za vás.


Total Commander - nejpoužívanější souborový manažer

Total Commander - nejpoužívanější souborový manažer

Pravděpodobně nejoblíbenější a nejrozšířenější souborový manažer, který vyniká širokým spektrem funkcí, ale stále si zachovává přehlednost, jednoduchost a rychlost.


Winrar - archivační program

Winrar - archivační program

Implementace RARu pro Windows se jmenuje WINRAR a kromě vlastního RAR formátu umí vytvářet i archivy v nejrozšířenějším formátu ZIP a číst archivy dalších publikovaných formátů: ARJ, LZH, ACE, CAB, TAR, GZ, UUE, BZ2, JAR.


Adobe Acrobat - snadná práce s PDF dokumenty

Adobe Acrobat - snadná práce s PDF dokumenty

S formátem PDF se již setkala většina uživatelů. Používají jej již běžně státní instituce, firmy a uživatelé, kteří chtějí sdílet obsah v profesionální kvalitě. Zdaleka ne všichni ale vědí, jaké jsou výhody PDF dokumentů, jak dokument v tomto formátu vytvořit.
Reklama


Pokud se Vám nedaří něco najít, můžete využít pole vyhledávání vpravo nahoře nebo také: Mapu webu.
V případě, že máte nějaký dotaz/připomínku: Kontakty.
© 2012 - 2024   Hardware - Software - Návody