Novinky - Únor 2017

   

Společnost Palit představila pasivně chlazenou grafickou kartu - GeForce GTX 1050 Ti KalmX

10. únor 2017 - Ne všechny výrobky firmy Palit jsou dodávány na našem trnu, ale v případě grafické karty GeForce GTX 1050 Ti KalmX, na které nenalezneme žádný ventilátor, se tak stalo. Aby byl chladič bez přítomnosti ventilátoru schopen grafickou kartu uchladit, tak je opravdu robustní. Svým rozměry přesahuje samotnou grafickou kartu a svou šířkou zabere na základní desce dva sloty.


GeForce GTX 1050 Ti KalmX

K převodu tepla byla využita měděná základna a dvě poniklované měděné heatpipe. Poniklovaný je také samotný žebrovaný pasiv. Na kartě také nenalezneme konektor pro přídavné napájení. Karta si vystačí s dodávkami proudu pouze přes samotný slot PCI-Express.


GeForce GTX 1050 Ti KalmX

Grafická karta GeForce GTX 1050 Ti KalmX se tedy hodí do tichého domácího zábavního centra, které bude umístěno v obývacím pokoji. Majitel si jen pohlídá, aby měl dobře provedený průtok vzduchu ve skříni.


GeForce GTX 1050 Ti KalmX

Grafická karty pracuje na referenčních hodnotách. Tedy základní frekvence je 1290 MHz. S Boost 1320 MHz. Paměti pracují na 7 GHz (efektivně). Na kartě nalezneme jeden DisplayPort, jeden HDMI 2.0 a také jeden DVI výstup na monitor.


GeForce GTX 1050 Ti KalmX

Zdroj: Techpowerup
Reklama


© 2012 - 2024   Počítačové Tipy Kupka - Těrlicko | Hlavní stránka | Kontakt | Mapa webu