14. Listopad 2017 - Nová midi-tower skříň CMT510 upoutá zejména panely z temperovaného skla. Pořizovat si jej tedy budou pravděpodobně hráči PC her, kteří se rovněž chtějí kochat občasným pohledem na své jednotlivé komponenty. (Co si budeme nalhávat, největší pozornost opět sklidí osazená grafická karty.)
Skla jsou z 4mm tvrzeného tmavého skla. Interiér je rovněž tmavý a je rozdělen na dvě oddělené části. Jak je již zvykem, tak spodní část je určená pro napájecí zdroj a některé disky. CMT510 disponuje dvěma 2,5" pozicemi a třemi 3,5" pozicemi.
CMT510 nepřekvapivě umožnuje kabel-management s řadou připravených držáků a rovněž ji nechybí výřez pro montáž/demontáž chladiče procesoru. Jak již bylo zmíněno v úvodu, tak se jedná o midi-tower skříň a tedy lze do ní namontovat základní desky maximálně formátu ATX. Přídavných karet možno osadit sedm a jejich maximální délka může být 400 mm.
Procesory lze chladit chladiči o maximální výšce 165 mm (tedy pokud chcete zavřít boční kryt). O dobrý průtok vzduchu skříní je již výrobcem osazena čtveřice svítících 120mm ventilátorů. Namísto chlazení vzduchem je možno osadit vodní radiátor. Jeho maximální přípustná délka je 360 mm.
I/O panel panel je tradičně umístěn nahoře skříně. Nalezneme zde také dva porty USB 3.0, audio jacky vypínání/zapínání osvícení skříně.
Cena této nové skříně CMT510 od společnosti FSP by se měla pohybovat okolo 2 800,- Kč:
CMT510 - porovnání cen v e-shopech.
Zdroj: Techpowerup
© 2012 - 2023   Počítačové Tipy Kupka - Těrlicko | Hlavní stránka | Kontakt | Mapa webu