Jak změnit barvu oficiálního pozadí Windows 10

15. prosinec 2019 Autor: Tibor

   

Nový operační systém od Microsoftu Windows 10 (stejně jako ty předchozí) má také nové oficiální pozadí. Nese jméno: Windows Hero. První dojem může být takový, že se jedná o obrázek vytvořený v nějakém grafickém programu. To je omyl. Za jeho vznikem stojí celý tým techniků, kteří s pomocí špičkového vybavení a různých efektů (projekce, laserů) stvořili první obrázek, který uživatelé shlédnou po prvním přihlášení k operačnímu systému Windows 10.

Na následujícím videu můžete celý proces shlédnout na vlastní oči.Pozadí je k dispozici pouze v tmavě modré barvě. Pokud se Vám pozadí líbí, ale barvu byste chtěli raději jinou, tak na stránce Rainbow Hero (některé verze prohlížeče Microsoft Explorer nejsou podporovány) můžete vygenerovat toto pozadí v jiném barevném odstínu.

Stačí si pomoci posuvníku vybrat požadovanou barvu a poté kliknout na tlačítko: 1080p. Dojde ke stažení pozadí v tomto (1920×1080) rozlišení. Kdo má monitor s rozlišením 4K (3840×2160), ten klikne na tlačítko 4K.
Reklama
Tímto způsobem můžete vytvořit až 360 barevných variant. V horní části naleznete políčko s aktuální hodnotou. Mně se zalíbila: "http://dmitryponkin.name/hero/?hue=148" Můžete tedy známým odeslat odkaz s již vámi navolenou barevnou variantou.
Související odkazy

Reklama


Pokud se Vám nedaří něco najít, můžete využít pole vyhledávání vpravo nahoře nebo také: Mapu webu.
V případě, že máte nějaký dotaz/připomínku: Kontakty.
© 2012 - 2024   Hardware - Software - Návody